Apie mus

Results.lt - tai įrankis, kurio pagalba rasite tik kokybiškų paslaugų tiekėjus. Kiekvieną sistemoje matomą įmonę aplanko mūsų atstovas, susipažįsta su jo darbo sąlygomis ir vadovais, todėl mes garantuojame - jeigu informacija apie paslaugų tiekėją talpinama Results.lt sistemoje, jis atitinka gero paslaugų tiekėjo kriterijus. Jeigu mes kažką praleidome - pataisykite mus talpindami komentarą apie paslaugos tiekėją - mes sureaguosime nedelsiant. 

Results.lt rasite tik patikrintus ir patikimus paslaugų tiekėjus - tuos, kuriuos matėme, bendravome su jais, tikrinome. Vilniuje registruota daugiau nei 80 vairavimo mokyklų, tačiau tik nedidelė jų dalis atitinka kokybiško paslaugų teikėjo kriterijus. 

Results.lt sistema - tai pati save valdanti struktūra, kurios neįmanoma apgauti. Sąžiningos paslaugos - tai geri klientų vertinimai - tai priežastis būti Results.lt. Nekokybiškos paslaugos - tai klientų nusiskundimai - tai užvertos durys į Results.lt. 

Results.lt misija - kokybiškų paslaugų paieškos įrankis vartotojui. Esame tikri, kad ilgainiui tapsime pagrindiniu įrankiu ne tik surandant patikimus ir reikiamoje vietoje esančius meistrus, bet ir vertinant juos.